www.CsLiveGames.pl

Najlepsze serwery CounterStrike.pl!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-12-02 20:38:13

MercuriaL

Junior Admin

Zarejestrowany: 2013-12-02
Posty: 16
Punktów :   -1 

Moze sie nadam

1.Nick na serwerze: MercuriaL (w świecie realnym Maciej)
2.Wiek: 17
3.Dlaczego właśnie ty :Bo jestem ogarnięty czasem na forum myle działy ale admini mnie poprawiają od początku mojej kariery gry  w cs gram na serwach JB i FFA moze zostane Multi Adminem ?
4.Czy znasz i akceptujesz w całości Regulamin?: TAKKkK
5. Znajomość amxx (1-10): uczę sie teraz edytować pluginy bo pisać umiem
6.Znajomość zasad serwera (1-5):
7.W jakich godzinach przeważnie grasz: Jeszcze niema serwera tutaj ale jak bedzie bede prawie nonstop
8.Używasz mikrofonu?: tak tylko nieraz brat pozycza bo z kolegami gada na ts i gra w ls 13 multiplater
9.Forma płatności (SMS/Przelew): SMS
10.Linki do reklam(Przynajmniej 10 reklam może być więcej): Wyśle ci Raven na pw

Offline

 

#2 2013-12-02 20:45:09

RaveN^^

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-01
Posty: 47
Punktów :   

Re: Moze sie nadam

Myślę że się nadasz ale nieszpam tak na forum w chatboxie i nienapisales znajomość zasad serwera dam ci szansę ale mam dwie prośby skopiuj to podanie i wklej takie samo z uzupełnionymi zasadami serwera czyli jak ogarniasz albo napisz pod odpowiedzią a druga prośba poczekaj na wypowiedź kogoś innego np poczekaj na Rafiko jak napisze czy się zgadza czy nie jeśli się zgodzi ale to ja jestem głównym HeadAdminem to bedziesz miał admina a admin kosztuje 11,07zł na miesiąc a jeśli chcesz bedziesz mógł kupić też vipa który za 4 zł jest na 14 dni to myśle że wyrobimy się z serwerem jailBreak ale najpierw będzie serwer DD2+Bf2 a potem może JB a jak opłacisz na miesiąc to ja może opłace i zrobie serwer FFA. I masz moje tak.

Offline

 

#3 2013-12-02 20:52:07

MercuriaL

Junior Admin

Zarejestrowany: 2013-12-02
Posty: 16
Punktów :   -1 

Re: Moze sie nadam

6.Znajomość zasad serwera (1-5):5 pasi tak?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-violet.pun.pl www.malabs.pun.pl www.pokoleniemichaela.pun.pl www.dadexforum.pun.pl www.volleyballhax.pun.pl